Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fakovács

    újonc

    Oksa köszi felkeresem :)

    Hát a Dewalt egy örök szerelem marad számomra.
    Bevallom nem arra használom amire kitalálták. rendszeresen szélezek vele pallót és deszkát a motorja és a csapágyak hibátlan. A lap kicsit kaki volt bár részt vettem benne hogy az is legyen. Kapott egy Bosch lapot...
    A vezető rendszere valami fenomenális elöl hátul fogaskerék úgy szint elől hátul fogaslécen fixen rögzítve három-három imbusz csavar ha az egyiken van a vezető akkor 0-50cm a vágható szélesség ha szélsőn akkor 15-63cm-ig illetve a bal oldalon ahol 25cm áll rendelkezésre széltében vágni. A kereszt vezető az elég gagyi de naprakész szaki csinál magának olyat amilyet ő szeret. :D
    Tervezek majd egy youtube videót csinálni ha kész akkor belinkelem. (mondjuk most lesz időm mert késik két hetet az elszívóm érkezése) Bernardo DC 300-as erről is írok majd véleményt később meg tapasztalatokat :)

    Illetve vettem egy Maktec M3600 1650 Wattos Felsőmarót imádom hiába hobbi ennek a vaddisznónak nincs ellenfele. Nem kotyog nem lötyög, nem nyekereg végzi dolgát úgy ahogyan azt kell ;)

    Igen tudom, hogy nincs, viszont ha azt nézem hogy ha veszek egy hosszlyukfúró szupportot a Bernardo ADM 260-as gyalumra plusz mellé egy lapostiplimarót még tudok venni egy másik gépet is. Persze nem tagadom amíg ti a dominóval megcsináljátok és ki is takarítotok én addig valószínűleg csak állítgatom a cuccokat de sajnos a szükség nagy úr ha most csak erre van lovetta akkor ebből kell operálnom

    [ Szerkesztve ]

    Meló végére is maradjon meg mind a tíz ujj, ha tíz sört kell kérni....

Új hozzászólás Aktív témák