Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raczger

    őstag

    Sziasztok,

    kezdőként lenne néhány kérdésem, konyhabútort tervezek készíteni.

    Sokat olvasgattam a csapolásokról és arra a következtetésre jutottam, hogy kezdőként a lamellot választanám (nyugodtan írjátok, ha szerintetek ne ezt válasszam).
    1. Az első kérdésem itt jön, mi az a 30k alatti lamellázó gép, amit érdemes megvenni? Ferm (sajnos most az Aldiban nincsen) és Hilda lamellázógépet ajánlottak itt korábban, ezek közül bármelyiket nyugodtan megvehetem?
    2. Milyen méretű lamellot használjak? (18mm-es bútorlapokhoz)
    3. Milyen gyakorisággal kell/szokták használni a lamellot, illetve a bútorlap széléhez képest hova tehetem az elsőt?
    4. Ragasztás után mivel érdemes összeszorítani a bútorlapot? Sarokszorító? Én valami ilyesmit használnék, viszont nem találtam meg mi a neve ennek.
    5. Polcokat hogyan érdemes csinálni? Én polctartó csapokra gondoltam (pl), viszont ezeknél nem találtam infót, hogy mekkora terhet bírnának el (többek között a mikró is polcra lenne téve).
    6. Szekrényajtók, fiókok esetén mekkora közt/rést kellene hagyni? Valahol 4mm-t olvastam, viszont ezt kicsit sokallom.
    7. A lábakat takaró lapot mivel, hogyan szokás rögzíteni?
    8. Milyen tervezőprogramot ajánlotok (rosszabb esetben marad a papír+ceruza)? Párat már kipróbáltam, de nekem valahogy az összes használhatatlan volt, átláthatatlan kezelőfelület, furcsa bug, minden előfordult.

    Igyekeztem mindennek utánanézni, de ezek a kérdések még számomra megválaszolatlanok maradtak.

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Új hozzászólás Aktív témák