Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz troland26 #37474 üzenetére

    Az a helyzet, hogy ez a téma kicsit darázsfészek. A profi asztalosok szerint a barkács lamellózók kivétel nélkül szarok mert lötyögnek, így pontatlanul vágnak és akkor rögtön oda a pontos illesztés.
    Nekem amatőrként más kicsit a tapasztalatom. pontosabban annyi, hogy egy barkács Ferm lamellózóval tudtam pontosan dolgozni. Mások meg szidták ezt a Fermet, amiből két dolog következik:
    1. vagy nagy a szórás az egyes gépek között
    2. azzal a körülményes odafigyelős, lassú technikával, amivel én használom, azzal működhet a dolog.

    Ha nem tudsz/akarsz 80ezer feletti összeget szánni profi gépre (kékBosch, Makita, Lamello, DeWalt, stb.) akkor úgyis marad a barkács vonal. Abban nekem ez a konstrukció többé-kevésbé bevált, de ha jól látom, most Ferm név alatt más gép fut.
    Szerintem tégy egy próbát az Aldi ügyfélszolgálatánál, másfél-két hónapja árultak egy lapostiplimarót, hátha van még valamelyik boltjukban. Annak az ára is kedvező és van rá 3 év gari. Workzone néven, ha jól emlékszem.
    Ha van kedved böngészni, itt gördíts lejjebb és találsz fotót a korábbi kínálatról.

Új hozzászólás Aktív témák