Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz pali923 #27903 üzenetére

    Ezt miből gondolod? Legendásan lassúak. Én hétfőn este rendeltem tőlük (tehát egy hete) raktárkészleten lévő cuccot, péntek reggel jött meg a visszaigazolás arról, hogy átadták a csomagküldőnek a cuccot, amit a csomagküldő 3 munkanapon belül szállít. Ha a pénteket is beleszámítjuk, akkor ma van a második munkanap és ez a szállító még soha nem telefonált nekem előre, hogy mikor jönnének, csak akkor hívnak, amikor már a közelben jár és neki fontos, hogy ne kanyarodjon ide feleslegesen. Az, hogy én itt dekkolok itthon azt várva, hogy na vajon mikor jöjjenek, az a kutyát sem érdekli.
    És még pofákat is vágnak, ha nincs jatt.
    Más webáruház meg úgy működik, hogy: "ha délig megrendeled a terméket, másnap kiszállítjuk"

    Az uni-maxról én ebben az értelemben semmi jót nem tudok elmondani. Néha az az érzésem, hogy nem is a termékeikből élnek hanem a szállítási költségekből. (nem igaz, hogy nem érné meg nekik valami sufnit nyitni pesten a személyes átvételhez...) A szállítási költségek forszírozását segíti az is, hogy az akciós listájukat hetente váltogatják. Mást meg nem érdemes venni tőlük, mert többségében elég irreálisak az áraik...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák