Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mahoo

    csendes tag

    válasz Winner_hun #27735 üzenetére

    Ma bent voltam a Bauhausban és dologban okosabb lettem:

    1. megkérdeztem az 5 éves garanciát ÁFÁ-s számla esetén. Mondták, hogy ugyanúgy rányomják, de mivel cég/vállalkozó veszi, ezért jobban megvizsgálják az ipari felhasználás miatt, mert ugyebár ők barkácsgépeket értékesítenek. Kérdeztem, hogy a metabo hova sorolandó, erre a vevőszolis hölgy nem tudott választ adni és nem volt időm már a szerszámolsztályost megkérdezni.

    2. megnéztem a Bosch pts 10-est. Hát én el vagyok/voltam tévedve... szerintem egyáltalán nem ér 100 ropit vagy én gondolom rosszul a dolgokat. A fűrészlappal párhuzamos vezető (vagy mi annak a neve) rögzítés ellenére is igen nagy szabadságfokkal bír. Az egy dolog, hogy a rögzített rész is könnyen kimozdul, de a túlsó felében egy 3-4mm-es holtjáték simán van. Hogyan lehtet így pontosan szabni? Értem én hogy ez egy bemutató darab, de meghúztam rajta mindent és nem lett jobb. Vagy ez túl nagy elvárás? Tényleg nem tudom, mert még sosem volt asztali körfűrészem, de úgy látom egy darabig nem is lesz. Nekem a 160 most sok. Inkább megveszem a Metabo kgs 254-et, az legalább stabilnak tünik. Valamit ezzel is tudok majd vágni :).

    De úgy látom másnak is volt már korábban a véleménye: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák