Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ahenobarbus

    tag

    válasz GeriCool #25744 üzenetére

    üdv,
    Hobbifelhasználó vagyok, tehát a tapasztalatok nem rendszeres napiszintü használaton alapulnak. A Ryobi úgy jött képbe hogy az asszony még amerikából hozott egy akkus csavarozót és lámpát. A 18 voltos NiCd akkuk nem voltak a helyzet magaslatán, de eléggé rendesen összerakottnak nézett ki, és az erejével meg a kézreállásával az addigi Einhellemet simán felülmúlta. Azóta apróhirdetésekből aprópénzért lett akkus csavarozó még kettő, egy ütvecsavarozó (ezt imádom, tép és szakít ha kell), sarokcsiszoló, körfürész és dekopír. Eddig csak a dekopír nem szimpatikus, mert kicsit ferdén kigyózik a penge, de lehet csak az előélete a ludas... igaz, precizíós munkákat még nem csináltam velük, csak nagyolni kellett. Mind akkus, de csak egy LiION akku van, ami okés, az NiCd-ok már csak keveset bírnak, de mind többéves sok harcot megélt darab, így sürübben cserélgetem, az időmbe belefér.
    Szóval én valahova az Einhell és Makita közé tenném talán félútra, de érdekelne más tapasztalata, véleménye engem is.

    uff, ocs.

Új hozzászólás Aktív témák