Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • epmd

    tag

    válasz #22145024 #18165 üzenetére

    Az utólagos nem fizetőket nem lehet kiszűrni ,csak minimalizálni az esélyét!Vad idegennek aki 200 km-re lakik és nem tudom leinformálni (zsákbamacska)nem igazán melóznék,mert biztos hogy találna megbízható céget a környéken!Az "egyedi bútor" általában olyan fogalom az emberekben ,hogy azt csak akkor kell kifizetni(vagy nem fizetni) ha a helyére van szerelve kulcsrakészen! :(( Ha mondod hogy ennyi az előleg ,ha kész a bútor a műhelyben jöjjön nézze meg és fizesse ki a fen maradt részt ,és egy előre egyeztetett időpontba meg be lesz szerelve!Ha ebbe nem hajlandó belemenni ,akkor ott várható valami furfang a részéről!Egy bútorboltból se lehet fizetés nélkül hazavinni semmit!!! :N Azért jó valami nagyságrendet mondani előre telefonba ,mert sokan akkor döbbennek rá hogy nekik csak az alapanyagra sincs pénzük nem hogy az egészre!Alkudozni általában a gazdagok szoktak (tisztelet a kivételnek)kegyetlenül a más kontójára!Nem az igényekből vesznek vissza ,hanem járjak én szarul,hogy megtudja venni magának inkább 2millióért a konyhagépeket!Nekem van egy bizonyos napi pénz ami alá nem megyek,mindegy hogy melyik réteghez tartozóhoz kell melózni , mert különben nem éri meg!Egy nagy céget meg se kérdeznek mert lehet hogy 40-50% nagyobb árajánlatot kapnak! Akkor miről beszélünk!A kedvencem amikor felhív valaki ,és úgy kezdi hogy a "férjem is meg tudná csinálni,csak nincs rá ideje" :D igen csak ő nem kerül pénzbe csókolom!Meg amikor vesznek 5kilóért egy konyhát az I..A-ban, de az összeszerelésre már nem fizetik ki a saját szerelőkre a 120 ezret !Te meg mondasz rá 60 at és kérdezik hogy ha összetákolják ők a dobozból szekrényeket akkor még mennyivel lenne olcsóbb?Amikor most jönne a szakmai rész,a beszerelés! :) Most erre már nem tudok mit mondani! :N Egyszer a facebookon volt egy jó szöveg ami nagyon igaz,pontosan már nem emlékszem már rá szó szerint, de arról szólt hogy: Ne azt kérdezd hogy hogy mennyit engedsz a feléből,hanem azt mond meg mennyiért teszed magad oda hogy becsületesen lelkiismeretesen és minőségben hogy megcsináld! Lehet több száz milliós műhelyed,meg lehet egy egyszerű kicsi is ,mert a minőségi munka az hozzáállás és nem pénz kérdése! :K

Új hozzászólás Aktív témák