Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    válasz TCr #3003 üzenetére

    Tényleg? iPon-nal 2 hétig leveleztem, könyörögtem, telefonáltam és fórumoztam, mire küldtek egy reg karit. Pedig ők hivatalos forgalmazók. Mindegy. Ott is feltettem a kérdésemet, csak úgy látom, ez a fórum jobban pörög. Persze, elég sok haszontalan hozzászólás is érkezik.
    A magyar kézikönyv szerinted honnan van meg? Olvastam, de azt oldalakon át ragozzák illusztrálva, hogy a play gomb lenyomásával mi történik, de a hálózati beállítás rész...sajnos ezekhez a dolgokhoz egyáltalán nem értek. ( meg azt is szép színes ábrákkal elmagyarázzák, hogy kell 4 csavarral rögzíteni a belső hdd-t...)
    Dvico készülékemhez anno adtak egy kis progit, pc-re telepít, kijelöli, melyik meghajtókat akarom elérni, azt ok. Ip címet kiírja, ezt kellett beállítani a lejátszón és ment minden, mint a karikacsapás. Itt meg a Popcorn fórumán akadtam egy leírásra, hogy win7-en mit hogyan állítsak át, hogy ez így flottul működjön.

    [ Szerkesztve ]

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Új hozzászólás Aktív témák