Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speederer

    senior tag

    Na csak sikerült összehozni! :)
    Persze ez megint a tipikus "júzer-error" volt.
    De azért leírom miket rontottam:

    Miután ugye a flash nem úgy sikerült, ahogy kellett volna, maradt az ecaddict által is említett recovery mód (reset közben táp bedug). Így tudtam is flashelni, csak éppen b@sztam megvárni azt a pár (2-4) percet, amíg a router feldolgozza az adatokat. Így ergo sose flashelődött meg rendesen a kicsike.
    Vagyis asszem, hogy ez volt a baj, bár ma már a "tftp -i" -vel próbáltam, tegnap "-i" nélkül.

    Másik orbitális hiba ami megint csak az én hülyeségemnek írható fel:
    Nem az RT-N16-hoz való tomato flasht raktam rá! :W Gyanús volt, hogy a gyári fw rámegy, a dd-wrt is (mini + big is), de a tomato-tól mindig megcsukta magát. Na mind1, már ezt is tudom. :)

    Ja és még vmi. Miközben ugye a gyári cucc is megfordult párszor a routeren, gondoltam kipróbálom a nyomtatót róla. Elsőre ment, mindenféle beállítás nélkül! Sőt a gépen se állítottam semmit, mert ugye már korábban próbálgattam a routeren keresztül nyomtatni.
    Tomato-val még nem próbáltam, de elsősorban ez miatt raktam fel, szal remélem menni fog.

    ecaddict: csak így utólag olvastam a postod, de igen, jól láttad a helyzetet, annyi idő alatt valszeg tényleg nem ment fel.
    Azért köszi a helpet. :) Tanultam ebből is.

    [ Szerkesztve ]

    A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

Új hozzászólás Aktív témák