Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Avarage Joe

    csendes tag

    Sziasztok. Ez a legelső hozzászólásom ilyen jellegű fórumon, ezért a lámer megjegyzésekért előre elnézést kérek. Azért kerestem fel az Asus topikot mert egy jó, valóban hordozható, de asztali gépként is elfogadható masinát keresek az új modellek közt. Nekem egy szuper kis U-80V-m van egy éve. Ez egy "14-es, T6600-as procis, ATI 4570-es vidkaris gép, 4Gb Rammal és egy Win7 HP64-gyel. Nagyon elégedett vagyok vele, baromi gyors, igaz játszani nem szoktam vele. Ennél kéne egy kicsit kisebb masina egy női felhasználónak.

    Egy öreg szintén Asus "15-ös notebookot váltana ki, de a múltból tanulva, fontos a hordozhatóság, tehát az akkukapacitás, és a kis méret, illetve kis tömeg. Net, Office, Skype, fényképek, videók lenne a funkció. Kinéztem az Eee 1215N-t de itt valaki csatlakozóhibás selejtnek titulálta, és a HRP-nél is azt mondták, hogy nem fog rajta jól futni az Office 2010. Eredetileg olyat kerestem belőle ami SSD-s tehát gyors és mechanikailag ellenállóbb, illetve van rajta USB3.0. Ilyet nem lehet kapni, tehát a honlapon írottak nem fedik a bolti valóságot. A tesztek (egy tucatot elolvastam) egy szót sem ejtenek az Office-os teljesítményről és az Asus importőr tag azt mondta, hogy ez a gép NEM ERRE VALÓ!!! WTF? Most akkor kénytelenek leszünk egyel feljebb lépni és venni egy U35 szériás subnotit? Azért az sokkal drágább. Ja és még valami. A netbookokra lokális garit adnak ami szintén gond mert a leendő gép tulaja két országban él felváltva.

    Mi az ötletetek? Mi a megfelelő választás? :))

Új hozzászólás Aktív témák