Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KION3524

    tag

    válasz nova001 #285 üzenetére

    Szia. Én másfél éve 75000-ért vettem, és lecseréltem vele egy prestigio-t. Sokkal jobb mint egy 6ezres prestigio volt, mert ez 3 hónapig volt nálam, de abból két hónapot a szervizben töltött. Szerintem 40ezerért jó választás lesz.
    A wifi elég erős (telefonéhoz képest), de én a böngészőt lecseréltem a chrome-ra. Lehet hogy másnak bejön a gyári, de én a chrome-hoz vagyok szokva :)
    GPS tökéletes, bár néha elveszti a jelet, de gyorsan találj újakat. Offline navigációra sokszor használom. Itt a nagy képernyő a plusz pont.
    Videó: FullHD-t is megeszi, de a 2K-val meggyűlik a baja. Bár nemtudom, ki szeretne nézni egy 1280x800-as felbontáson 2K-t :D A 16:9-es filmek esetén is lesz kis csík alul felül, mert a tablet 16:10-es képarányú.
    Zene: Mivel hátul 2 hangszóró van (nem 1 és egy üres lyuk) ezért elég jó a hangzása. Ha maxra tekered a hangerőt, akkor erősödik a hang, de nem megyen feljebb, mint amennyit bírni mint például a kínai tableteknél, ahol szinte ordít a kis hangszóró.
    Custom rom nincs rá, ha a gyári romot nem pakolod tele ram tisztítókkal (cleanmaster és társai) akkor szépen együtt lehet élni vele.

  • KION3524

    tag

    válasz nova001 #288 üzenetére

    Szívesen :)
    Attól függ, hogy milyen kínait :D ...de szerintem ezt válaszd (mégiscsak egy ASUS).
    Játékok: Angry birds elfut rajta. 3D-sek közül ilyenek mennek hogy: Need for speed most wanted, Asphalt 8, GTA SA (itt minden mediumon), Modern combat 4/5, Extreme landing simulator. Ezekkel próbáltam, és ment. 2D-s játékok közül az összeset megeszi :D
    Én is inkább tanulok rajta, word/excel kezelésre tökéletes, és könyv olvasásban sem utolsó.
    Ha nagyon az a fajta ember vagy, aki "mindig a legújabb android legyen fent" típus, akkor ezt a tabot felejtsd el, mert ez 4.2-től újabbat soha nem fog látni. Még cyanogenmod formájában sem :D
    Én amikor vettem, akkor személyesen mentem el a boltba. Gondolom ASUSéknál nem fognak becsapni :)

Új hozzászólás Aktív témák