Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48967168

    törölt tag

    Tegnap éjjel nagyon felidegesített az AC! :(

    Nyomom a bajnokságokat és így a vége felé nagyon nem egyszerű. Csak sorban lehet menni a versenyeken, újrajátszás futamok között nincs, 7 futamból kell 60 pontot összeszedni, különben nem enged tovább. Ez ugye szinte csak első helyeket jelent, 90-95%-os AI-nál már eléggé kell kapaszkodni.

    Megvan 4 futam zsinórban első helyre, amikor az ötödiken verseny közben elmegy a hang!!! Persze rögtön kicsúszás, kavicságy... :( No sebaj, az egyes futamokat újra lehet indítani, de akkor sem változik. Ha kilépek a főmenübe, akkor ez a futam nullás és elszállt az egész bajnokság. Átnyomtam a TV-t másik bemenetre, ott van hang...

    Úgyhogy nem volt mit tenni, süketen kellett végignomni a 8 kört, úgy hogy meg is nyerjem, hát életembe nem szenvedtem még szimulátorral ennyit mint ezzel. Kb egy óra alatt meglett a 20 perces futam, de nem kívánom senkinek... :)

    Persze utána hiába léptem ki a főmenübe, ugyanúgy nem volt hang, csak egy programból kilépés (win7alatt minden más szólt) és visszalépés segített.

    Mindenesetre tanúságos volt, hogy mennyire ki van hegyezve a vezetésem a hangokra...

Új hozzászólás Aktív témák