Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz Fred23 #59 üzenetére

    Pontosan!:) A Black Flag-el nagyon sokat játszottam, bejött a kalózos stílus, egyáltalán nem hiányzott a jelen, de még az AC-s szál se. Felvette a halott csávókám ruháját, tanuld 1-2 dolgot, aztán kész, íme egy új assassin. Hát ennél azért több kellett volna. A Syndicate hasonló helyzetben van, előtörténet semmi, tökre jó, épp Assassin vagy, apu is az volt, visszük tovább a hagyományt, kitaláljuk hogy menjünk Londonba, ahol csúnya és gonosz bandák várnak ránk, felszabadítjuk a várost, és a saját bandánk lép a helyükbe.
    Ez már lassan olyan, hogy aki nem azt akarja amit mi, az templomos. Kb semmi vonzata nincs szerintem az egész filizófiához, ahhoz amit még a legelső 1-2 részben volt. Hiányolom.
    De a fejlesztők meg úgy gondolják, hogy beleeröltetik az AC vonalat a játékba, mert ezért veszik az emberek, próbálnak valami storyt mögé rakni, és évről évre eladják ugyan azt. Szerethető a játék, sok mindent lehet csinálni benne, de ha a storyt nézem, akkor nagyon hanyag. Jól jönne nekik egy év kihagyás, hogy kicsit átgondolják a dolgot, hozzáírjank valami épeszű és szerethető történetet, amibe bele tudod magad élni.
    Unity-nál is azt éreztem, hogy hiába játszottam ki a játékot, nem értettem a lényeget, csak mindenkit megöltem akit kellett, és akkor így most jó.

    Na de azért haladok a játékkal, kíváncsi vagyok mit hoznak össze a végére, akár még jó is lehet.:)

Új hozzászólás Aktív témák