Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz polonic #62 üzenetére

    Nem, miért? :)

    SZERK.:
    Ja, jó...leesett. :B
    Találtam a képet egy szimpla kereséssel. :P

    [ Szerkesztve ]

  • Anonymus23

    veterán

    válasz polonic #1371 üzenetére

    Sztori:
    Rövid, és jó pár rész egy kaptafára megy, egy memory olyan 2-3 alrészből áll. Véleményem szerint elég nagy magas labdát hagytak lecsapás nélkül, mert azért a francia forradalom nem piskóta volt, ez a story meg elúszik a farvizen, nem beszélve a végéről.
    Könnyen ki lehet hozni 100%-ra, azonnal az első játszásnál, én egyetlen részt csináltam meg újra, ahol a 100%-hoz szükséges skill még nem volt meg.

    Újítások:
    Nyomozás:
    Érdekes sztorik, de a végére unalmassá lesz egy picit, de ez mindenképpen üde színfoltja a játéknak.

    Coop:
    Ez volt a legérdekesebb számomra, de sajnos mivel nem nagyon lehet kommunikálni a többiekkel (tudom van mikrofon stb, és beszélek is angolul, de akkor is), mindenki megy a maga feje után, így pont a CO-OP rész az ami kiesik belőle, de a sztorik elsőre érdekesek.

    Heist:
    Akinek hiányzott a lopakodós rész a játékból az itt megkapja, nem rossz, csak néha furcsaságokat csinál a játék

    Gyűjtögetés:
    Ugyanaz mint a régiekben, annyival van megfűszerezve, hogy zárnyitó skill-t kell hozzá fejleszteni
    Nostradamus enigmák: Aki jól tud angolul és ismeri a párizsi nevezetességeket, vagy időt szán a játékon belüli leírások elolvasására, annak bejöhet, másoknak ott a YT megoldóképlet. Nekem egyáltalán nem tetszett.

    Páris Stories:
    Nekem a többsége tetszett, voltak benne elég kemény küldetések is, és néha poénos is.

    Fegyverek:
    Szerintem semmi extra, nincs benne olyan, amitől dobna az ember egy hátast.

    Ruhák:
    Tetszett, hogy elég nagy a válogatási lehetőség, és azok kombinációja, ez mindenképpen előrelépés, mert vannak küldetések, ahol lopakodásra kell előkészülni, és megint olyanok, ahol komoly páncélzat kell.

    Fejlesztés:
    Ahogy fejlődik Arno úgy tudd egyre több féle módon kivégezni ellent, mást nem nagyon vettem észre.

    Harc:
    Semmi extra, talán annyi, hogy most már nem Superman, és elég könnyen megfekszik ha esztelenül megy bele az ember még az elején, de ahogy fejlődik, egyre jobban erősebb lesz. Hiányzik a killstreak.

    Mozgás:
    Szerintem jelentős visszalépés a korábbi részekhez képest, egyrészt néha ugrik akkorákat, hogy olyan ember nincs a világon (szabályszerűen repül néha a fizikát meghazudtolva), és emiatt sokszor nem oda megy, ahova szeretné küldeni az ember, mert "tovább gondolkozik" és ahol azt gondolom, hogy leugrik, Ő még simán átrepül, vagy pl az, hogy egy ablakon képtelen beugrani, vagy felakad egy székre stb.stb. Ez elég gáz lett.

    Grafika:
    Nagyon szép, ebben nincs kivetnivaló, óriási tömegek néhol, a kidolgozottság is szép, nekem (a játékélmény romboló kisebb nagyobb és óriási hibák ellenére) tetszett Párizs.

    Companion progi:
    Nem lett volna rossz, ha 3x nem reseteli le magát, a végére már ilyen 36 órás küldetésekre kell küldeni az assassineket, ez mondjuk kicsit gáz, ismerve a játék hosszát.

    Összességében vegyes érzelmek, de inkább csalódás mint sem pozitív.
    Látva, hogy neten 5-6 e Ft-ért már most meg lehet venni, szerintem mindent elárul...

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák