Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Creative997 #1840 üzenetére

    Sokaktól olvastam már, hogy nekik a Unity a kedvenc, nagyon adekvát módon adja elő a francia forradalmat, illetve a következő rész is az ipari forradalmat.

    Első benyomásként engem sem vett le a lábamról (írtam is róla asszem a syndicate topikban :DDD ), de aztán nagyon el tudtam benne mélyedni, sokat olvastam az adott korból (építmények, személyek, cselekmények, történelem) abban az időben amikor játszottam, így nagyon magába szippantott.

    Nekem a Syndicate-ig bezárólag az összes rész nagyon tetszett a maga módján, még az első is. Legjobb nyilván az Ezio trilógia volt, de amit az Originssel elkezdtek az számomra kiábrándító, nem kívánom még egyszer összeszedni és megfogalmazni, itt írtam róla egy rövidet hirtelen felindulásból az Odyssey-t látva. Az AC névvel leginkább csak bemocskolják a korábbi részeket, pedig ez már csak a nevében AC, valószínűleg az ubi nem merte új franchisehoz besorolni.

    Nekem Syndicate óta egyedül a Witcher 3 volt ami olyan szinten magába szippantott mint a korábbi AC-k (sőt talán még annál is jobban, talán még több jelenet váltott ki katarzist, szkeptikus voltam, de életem legjobb játékos döntése volt amikor megvettem, kicsit unalomból).
    Lévén kelet európai játék, olyan sztorik vannak benne, amik hozzánk közel állnak és ismerősek. Valahol a mi kultúránk része (pl. az a lakodalom, a mesevilág, a vidék, az emberek, a párbeszédek) rendkívül jókat lehet szórakozni, és nevetni is, vagy elszomorodni. A vidék annyira ismerős, hogy akár Magyarország is lehetne, megfűszerezve a szláv mitológiával, rendkívül mély karakterekkel is dialógusokkal, még a legjelentéktelenebb random melléküldetések alatt is :) AC fanként nálam a unity és syndicate-et is lepipálja :))

  • viktor82

    őstag

    válasz Creative997 #1840 üzenetére

    Igen,mindegyik résszel játszottam! :K

    ”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

Új hozzászólás Aktív témák