Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Bad Pritt #291 üzenetére

    Én a 2-vel kezdtem évekkel ezelőtt és haladtam szépen sorban. A 2 "a klasszikus, a legjobb" szerintem és még páran innen is ezt mondják. Nemrég leteszteltem, hogy tényleg jó e vagy csak az idő szépíti meg és még jobb is, mint gondoltam. Onnantól kezdve ahogy a folytatásoktól elvért, a feeling mindig kicsit fogyott és Ezio halálával szinte el is tűnt. Aztán jött a 3, meg a négy. Más motor, más minden, "nagy városok, nagy terület, egyre több hajózás stb."
    Én a 3-ban csak annyit hajóztam, hogy megcsináljam a Kidd kapitány kincse mini küldetést, a 4 viszont a hajózásra épített, ami engem zavar. Szép meg jó, de nem a hajózás teszi az AC-t...

    Igazából az AC-vel nekem igazán az a bajom, hogy a "tankönyves" történelmet vette alapul és azt színezte ki egy kicsit. Szerintem akkor alkotott volna igazán nagyot, ha a "történelem" mögé néz és azt veszi alapul.
    Pl: Conor sosem szövetkezett volna George Washingtonnal, mert valószínűleg tudta volna, hogy ő is csak egy indián mészáros a sok közül. De a francia részen a jakobinusos dolog is valszeg sántítani fog, na mindegy. :)
    Szerk: de akkor a 2-ből is valamit. A Medícsieknek is sok vaj volt a fülük mögött, persze a játék mást mutat.

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák