Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeAdam

    tag

    Barátnőm születésnapomra megvette nekem a game-et, mert tudta h már régóta beakartam szerezni.

    Emberek én ekkorát még nem csalódtam pozitívan egy játékban sem, mint az AC Unityben. Ez a rész az Assasin's Creed játékok gyémántja,de komolyan. Az Origins is eredetiben van meg, Ultrán tolom azt is, de a Unity körbehugyozza a legújabb részt is grafika terén, egész egyszerűen ámulatba ejtő a Unity grafikája, meg merem kockáztatni h ennél szebb Open World játék 2018-ban sincs. A karakteranimációk, arcmimika mozgásanimáció szintén messze a legjobb amit láttam az összes Ac, vagy hasonló stílusú játékot figyelembevéve. A karakter testreszabása szintén egy lapon nem említhető a többi résszel, a lopakodás szintén itt a legjobban kidolgozott, nem beszélve a megszámlálhatatlan kivégzéses jelenetekről és fegyverekről. A sztori eddig nem nagy durranás, de teljesen korrekt az is.

    Véleményem szerint optimalizálás terén sincs már gond. Rendben, nem rossz ez a gép, amivel tolom, de a nagy tömegeket kivéve, ahol kb 50 fps-ig bemegy mindenhol tartja a fix 60-at.

    A kedvenc játékom lett a sorozatból, mindezt úgy hogy az Origins után játszom vele.

    Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

Új hozzászólás Aktív témák