Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz ForRedGlory #1099 üzenetére

    Azért erre kíváncsi leszek, mármint, hogy mikor lehet aktiválni az FC4-et. (a listából engem csak az érdekel).

    Tegnap este nézegettem a utcát, tereket, amúgy nem lenne ez rossz, de ezek a hibák ezek nagyon lehúzzák az egészet. Néhány negatívum:
    FPS-ről nem tudok mit mondani, nekem szerencsére nincs vele gondom, pedig nem high end gépem van

    - Nagyon rövid a főküldetés, minden szekvencia is max 2-3 al-küldetésből áll, azok is stílusban sokszor ismétlik magukat
    - Az assassinunk superman lett. Azaz akkora ugrásokat és repüléseket tud megcsinálni, ami miatt superman a szögre akasztotta a ruciját, és ez a "repkedés" eléggé illúzióromboló. Szerintem valami értéket elállítottak benne. Ami nálam az alapvető gond ezzel, hogy hozzá vagyok szokva a régebbi AC-k ilyen jellegű mértékéhez, és nem oda, nem akkorát és nem úgy ugrik/mászik, repül minta régebbiekben. Nem túl "életszerű"
    - Némely mellékküldetés nagyon gáz, menj arrább 30 m-t és öld meg X-et, és kb ennyi is
    - Kevés az időre való, vagy NO DETECT küldetés (csak néhány mellékküldetésben (ha jól rémlik a heist-eknél van jelentősége)
    - companion

    Ami pozitívum:
    + Végre nehezebb a harc, azaz ha nem figyel az ember, akkor könnyen megnyiffan, nálam ez abszolút pozitívum
    + Szép környezet
    + A co-op küldetések egészen hangulatosra sikeredtek.

    Hát nem is tudom. Az AC2, vagy a BF azok nagyon ütősek voltak, a BH, R és az AC3 azok is jók voltak, de a Unity messze nem üti meg pl a BF szintjét.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák