Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Wolfram #18660 üzenetére

    A 20 uA mellett van még egy, olyan 3 uA-os sleep, de ott csak külső gombbal ébreszthető.
    Van róla videó a YT-on, pár ellenállást kell átszerelni a panelon... még nem próbáltam.

    Jelenleg a végtelen fájdalom öldököl :D NodeMCU v3, naná, hogy ezen sem műXik a WLED... régebbi verzió igen, de nah... Pont ua. van, mint ami a WLED topikban: néha ad AP-t, de kapcsolódni nem lehet. Végigpróbáltam több metódust, nem működik. Vki ott írta, h saját fordítást felrakott, működik, integrálva a wifi adatokat, mert AP wifivel van valami baja.

    Juhú, akkor ez menne nekem is... de tovább olvastam szerencsére... a többi uC-n már nem működött neki sem, szal. vmi HW dolog is van benne. ESPEasy pikk-pakk műXik rajta, csak mondjuk ezt a ledekhez vettem. Nagy lendülettel a működő ledek felét le is szedtem, kár volt... :U Sebaj, van még Wemos itthon...

    Wolfram, megint nem tudni mi a project, mi a cél. EPSEasy támogat egy halom mindent, HA-tól az MQTT-ig, thingspeak, akármik. Miért nem adsz neki egy esélyt? A kijelződ is működne... ;] :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák