Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Aryes #18389 üzenetére

    Jah, azt nem is kellett bolygatnom. MűXik, de volt para... :)
    Gyereknek mondtam, h kapcsolja be, de csak egy fokot emelt a termosztáton, amire nem kapcsolt még. OK, ezt megoldottam, inverted logic, látszik, h kapcsol a termosztát, itt van egy figyelés (80 sec, ezt lehet szűkítem), így nem azonnal kapcsol. Bekapcsolt, boldogság.
    Kikapcsolt, megint happy... de újra nem kapcsolt be... :Y
    Lényeg, h takarékosságilag épült a cucc, épp azért, h ha forró a víz a radiátorban, akkor ne keringesse. Korábban leírtam, h nem hőfokra, hanem időre van ez beállítva, szal. ha lekapcsol, akkor a köv. 10 percben nem kapcsol vissza, utána igen, ha a termosztát szerint még kell fűteni. Tesztelésnél ezt le szoktam venni 10 sec-re, ez most elmaradt :)

    Megjegyzés: dokumentálni kell alaposan (rajzom meg ilyesmik vannak, de a szabályokat csak mentettem, lehet ki kellene nyomtatni).

    Köszönöm a segítséget, így nyugodtabb vagyok, biztosan nem szalad meg áramilag, ha ez a + és nem a GND.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák