Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz Aryes #10621 üzenetére

    Szerintem nem uszod meg a haromszog beiktatasat. Javslom, hogy ezt olvasd el.

    "De ha a tsop képes direkt napfényben is működni, akkor valamilyen megoldásnak létezni kell."
    En nem latok bele a belselyebe, de 90%-ra tuti biztos vagyok benne, hogy kompenzaljak a vevo foto tranzisztort. Vagy diodat... Gondolom ez resze lehet az <Input> nevu teglalapnak. De persze ott van benne az AGC, a Bandpass.... ezek mind azert kellenek, hogy stabil legyen az adatatvitel.

    En azt javasolnam, hogy eloszor dugd ossze az aramkorod, 10k ellenallas, meg a fototranzisztor, egy probapanelon, vagy hasznalj forrasztos breadboardot, ha az jobban tetszik, akassz ra tapot, meg egy oscilloscope-ot, es szaladj korbe a lakasban, kulonbozo napszakokban, hogy megis mit dob ez az aramkor. Esetleg rakj egy potmetert, mondjuk ugy 100-200k, hogy megis mit latsz. Esetleg a 38kHz adot is osszerakhatod, es azzal is probalgathatod. Ez egy jo teszt lehet. Ha ez franko, akkor meg johet a jatek a szurovel. Szerintem....

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák