Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz Boss81 #101925 üzenetére

    Ja, apple watch kimaradt, az is van :DDD
    Kulon van a ceges gep es a sajat, csak felmerult bent is a napokban, hogy majd esetleg macre valtsunk a menedzseri gepeknel. Egyebkent lehet csak mi vagyunk szerencsesek, de szoftveres problemaink nem igazan vannak a windowsnal sem, inkabb a kivancsisag motival mindenkit :)

  • mave13

    őstag

    válasz Boss81 #101925 üzenetére

    Én egy iPad-dal próbálkoztam be, miután 2011-ben már volt egy MacBook pro-m, amit nem szerettem. De az iPad megtetszett, aztán hirtelen felidulásból lett egy Air M1 is... Aztán már tusatosan vadásztam a 12 minit, majd a Watch SE-t. Legutóbbi szerzemény az AirPods 3, és ezzel saját részre le is tudtam a témát pár évre... remélhetőleg.
    Anyu meg kapott egy patika állapotú i8-at frissen cserélt gyári akkuval. Az egyetlen gondja, hogy, mint kiderült nincs normális ujjlenyomata, így a feloldás eléggé lutri, vagy összejön, vagy nem. De inkább nem. Bevallom, erre nem gondoltam vásárláskor. :D

    Alapvetően nem gyűlölöm a Windowst, teljesen elvagyok vele, csak jelenleg nem tudom megkerülni. A kórházak, akiknek dolgozom, örülök, hogy Windowsra tudnak valami féle kapcsolatot, és hozzáférést biztosítani. Ez is sokszor szar, és 10 percenként leomlik, ilyen extrákban, mint MacOS támogatás, már nem is reménykedem.
    Most az egyik rendelőintézetnél sikerült VPN-t csiholni az Air-re is, igaz 50 percig tartott (OpenVPN letöltés, telepítés, majd konfigurációs file átküldése, és beolvastatása a programmal), mivel a rendszergarázda egyáltalán nem értett a MacOS-hez, de segíteni azt nem engedett. Célprogramot telepíteni nem kellett, mivel minden webes felületről fut. De, mindegy, legalább működik.

    Épp mondtam, hogy már csak apu Galaxy A5 telója tart ki telefon fronton, na ma apu meg is oldotta ezt a kérdést. Fent hagyta a kocsi tetején... Ment egy 200 métert, mikor leesett észrevette, és összeszedte, át sem ment rajta. El nem tört (tok + fólia volt), de lett a kijelzőjén egy szép lila folt... úgyhogy azt hiszem, rászakadok az apróra valami épkézláb XS, vagy XI után. :)



    Laczik: létezik ez a konfiguráció, de szerintem nem éri meg a felárat, azt hiszem, cirka 100k. Nekem van egy NVMe SSD házam, benne egy 512-es SSD-vel... kicsi, kompakt, strapabíró, Type C-vel csatlakozik, nem kell külső táp, és megy, mint a barom. Ha vinnem kell magammal, csak bedobom a laptop táskába, és annyi. Röhögve kijött 30k-ból.

    [ Szerkesztve ]

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák