Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    veterán

    válasz zenit73 #98491 üzenetére

    Biztos, hogy még a dobozban kapcsolódott be. Megnéztem a blokkot hogy pontosan mikor voltam ott, és délután 16:32-es idő van rajta. A beépített akku alkalmazás grafikonja is azt mutatja, hogy kb ezzel egy időben kapcsolt be. Én meg este fél hét után értem csak haza, és valamikor 8 óra után bontottam csak ki. Amikor a csávó forgatta a pulton a dobozt hogy beolvassa, akkor nyílhatott ki valamennyire. Nekem is hihetetlen, de az adatok nem hazudnak, teljesen egyértelmű. Pluszban még a hangját sem hallottam amikor kibontottam, pedig elég jól hallható a bekapcsolása. De ez csak mellékes, az előző két dolog amit írtam mindent alátámaszt.

    #98492 TigerCat Persze, nem stresszelek már, mivel utána néztem, hogy mikor kapcsolódott be amit egyeztettem a vásárlás időpontjával és az megmagyaráz mindent. Meg ugye megnéztem egy letölthető akku programmal is, és ott is látszik, hogy egy ciklusos akkuról van szó. De ha korábban egyeztettem volna az adatokat, akkor még ez sem kellett volna, azokból kiderül, hogy mi történt. :)
    Köszi.

    [ Szerkesztve ]

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák