Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz neko18 #23899 üzenetére

    Utólag nem adnám meg a tíz pontot a Psycho-Pass-nak, mint régen, csak kilencet. Azóta megnéztem negyven másik sorozatot, na. Ami a legnagyobb gond vele, hogy tényleges indítékot, motivációt, indokot nem lehet látni Makisima Shougo mögött, ami csak második visszanézésre szúrt szemet leginkább.

    Shingeki no Kyoujinnal meg az a gondom, hogy mindig rosszkor lett megvágva. Utáltam nézni, mert tudtam, hogy megint majd egy egész hetet kell várni a következő epizódig. Ha egybe ledaráltam volna az egészet, akkor lehet egy szavam se lett volna.

    Kyoto/Osaka kérdésre: hallottál te már Kansai-dialektust? Ha igen, képzeld el, hogy mindenki úgy beszél. Például Lovely Complex. Már megértem, csak az állam van lent a földön sokszor, hogy mekkora az eltérés a Kantou-ben-hez képest. Ha ott élnék, nyílván hozzászoknék én is se perc alatt, de ahhoz képest, hogy az animék 99%-a a sztenderd tokiói dialektust használja, nagyon fájdalmas.

    Én csak pár animénél hallottam angol hangsávot (Great Teacher Onizuka, K-On!, Neon Genesis Evangelion), de olyan szinten sértette a hallásom, hogy sikítva váltottam át japán hangsávra. Mondjuk az NGE-n a japán hangsáv volt az alapértelmezett (szerencséjére), a többinél nem tudomk, hogy miért. Ha mind olyan minőségű lenne, mint a The Legend of Korra-é, akkor egy szavam nem lenne.

    @Nova96: természetesen van benne olyan rész is, ami ugorhatott volna, de a lényeg benne van. Azt vártad, hogy harminc percben letesznek valami istencsászár friss dolgot? Nem. Egyetlen célja volt a Redialnak, mégpedig a Mirai Nikki TV végének a megmagyarázása. Szerintem sem volt valami hűde, lehetett volna 45 perces is akár, de a lényeg benne van. Egy adag "fanservice" (nálam a "rajongó kiszolgálása" mást jelent, mint ami szokott lenni animés körökben) bekerült, azaz láthattuk, hogy milyen életük lett a másik világban élő nem-naplótulajdonosoknak. De ezt már kitárgyaltuk. Neked nem tetszik, de az nem egyenlő azzal, hogy szar.

    @Archanon: mivel nem vagyok itt elég rég óta, így nem tudtam megítélni, hogy mikor jó meg mikor rossz a színvonal, de titkon reméltem, hogy én megugrottam egy bizonyos színvonalat. De azért én sem írnék be ilyet békeidőben, na. Szívesen elvitáznék itt, de ritkán kerül fel értelmes téma, a chatelésbe meg én sem fogok csatlakozni.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • flex awesome

    csendes tag

    válasz neko18 #23899 üzenetére

    Én is inkább japán szinkronnal nézem csak ez meg van nekem DVD-n és ha már hun szinkronnal van letöltve akkor meg néztem és én szerintem egész jó de pl: Dragon Ball ott nagyon nem tetszett a japán szinkron az nekem hun szinkronosan van meg és én szerintem ott jobb a hun szinkron de más Anime még nem volt amire azt mondtam volna hogy jó szinkronra van, csak most volt még a Full Metal Panic.

    Ezeket a képeket akartam ki rakni:

    [link]

    [link]

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák