Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    Végeztem a Deadman Wonderland-el...hát ez is bekerült azon 12-13 részes anime-ok közé, amit ha tudok hogy hogyan végződik, akkor meg se nézek...UTÁLOM, ha cliffhangerrel végződik egy sorozat és több évet kell várni rá, főleg, ha az a sorozat tetszik is.

    Bezzeg a Shaft az Arakawa Under the Bridge-nek, ami véleményem szerint 1 hulladék, egyszer nézhető cucc, kevesebb mint 4 hónap alatt csinált 2. évadot...

    Lassan már inkább bele se kezdek 12-13 részes anime-ba, 10-ből 7 cliffhangerrel végződik...
    -K-On-ba csak azért kezdtem bele, mert kapott egy szép hosszú, lezárt 2. évadot (bár még a történet nyitva maradt, nem lenne rossz egy folytatás :B )
    -Zero no Tsukaima:ebbe azért kezdtem bele, mert 3x13 résznél tartották már, reménykedtem abban, hogy lezárták, de persze ez is Cliffhanger és 3 éve még nincs hír 4. évadról...
    -Fortune Arterial szintén cliffhanger és nem is valószínű folytatás, mivel visual novelt már feldolgozta
    -Sora no Otoshimono is...de legalább már vetítik a movie-t ami megfelel nagyjából folytatásnak
    -Dance in the Vampire Bund...drága Shaft, Arakawa 4 hónapon belül kapott 2. évadot, ez miért nem kap?:(
    -Hellsing..na amit ezzel is művelnek, fél évente adtak ki 50 perces részt, újra viszont 1 év 7 hónapot kellett várni...mi a fene tart 6 hónapig egy 50 perces rész legyártásában? Jahogy 1 hónap alatt megvan egy rész, majd 5 hónap marketing...
    -Rosario to Vampire 3. évad körül is csend és hullaszag...
    -Kampfer-ról sincs még semmi, pedig 1. évad után 1 OVA-val már el is kezdték folytatni a történetet, de azóta semmi...
    -Omamori Himari 2. évadról sincs semmi...
    -stb, stb

    Ennél már csak az a nagyobb szívás, ha 20+ részes sorozattal játsszák ezt el...
    -Seto no Hanayome 2. évadért tele vannak sírva külföldi fórumok is, még sincs folytatva
    -Hayate no Gotoku is 67 rész után még nincs folytatva (bár nem hivatalosan a készítő már bejelentette a 3. évadot és nyáron jön movie is)
    -Inukami se lett lezárva 26 résszel+movie-val...na mind1, elolvastam utolsó mangát RAW-ban (ofc nincs lefordítva) így már tudom, hogy zárult a története ennek.
    -Suzumiya Haruhi movie vissza terelte az útra az elvándorolt 2.évadot, most meg viszont jöhet a várás az új évadra...ha jön.
    -Valkyria Chronicles is siker még sincs még folytatás...

    Nagy öröm és bódottá volt amikor bejelentették az ősszel érkező új Shana évadot.

    Csak az a kevés anime mentett meg eddig a depressziótól, amik olyan szép befejezést kaptak, mint a Clannad, Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai, Kanon, Occult Academy...meg a Madoka befejezés se volt "annyira" rossz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák