Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz no more #18723 üzenetére

    nem tudom hol tartunk pletykak teren de nem volt egy olyan hireszteles hogy iden talan htc nexus lesz megint? en nagyon varom.
    Van itthon 7db htc-m szoval pont jol jonne a sorba. :D most is egy htc HD2-ben van a kartyam amig nem jon meg az s7edge. ;)

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • w333

    félisten

    válasz no more #18723 üzenetére

    Egyetértek ... igaz nem volt HTC telóm még soha de elég sokat nyomkodtam már őket és felhasználói élményben simán hozzák egy Nexus szintjét (olyan gyorsak és teljesen döcögésmentes az egész rendszer) ők tudnak normálisan optimalizálni

    Én pont emiatt vettem a szifont, elegem lett a sok kamu gyártóból ilyen áron döcögnek a telefonjaik, minőségben még kicsit messze vannak egy "Apple" -től, illetve normális támogatás + szervizről pedig nem is beszélve :D

    Gondoltam rá hogy beadom az S6 -t kijelzőcserére, de őszintén megmondom én félek az ilyesmitől hogy összebarmolják a drága telefonomat, aztán meg már végképp kiábrándulok belőle ... szifon 6 -t még direkt az S6 eladása előtt vettem így kb. 1 hónapig használtam a 2 telefont párhuzamosan (megadtam az S6 -nak az esélyt) úgy voltam vele hogy amelyik jobb az fog maradni, végül az i6 melett döntöttem és az S6 -tól búcsúztam el :U

    Nagy dilemma ez az S7 ... de félek ugyan az lesz mint az S6 és megint nagy bukás, szóval most már 2X is meggondolom hogy mit veszek :R

    HTC M10 várós ... illetve a Mi5 -t is élőben meg akarom nézni, talán még a G5 sem kizárt (a lényeg hogy győzzenek meg és azonnal megveszem) de ha nem akkor megyek tovább iOS vonalon talán az i6S vagy lehet megvárom az i7 -t hogy nehogy megbánjam a vásárlást ! :))

    De ez még a jövő zenéje, nem akarok elhamarkodottan dönteni ! :B

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák