Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NorbertoEco

    tag

    Sziasztok!

    Nos az a helyet, hogy szeretnék beruházni én is egy Kínai telefonra. Jelenleg egy olcsó kategóriásat szeretnék (kb 20-25e) és majd amikor több pénzem lesz akkor egy másikat. A második jelöltem meg van ami nem más mint egy Lenovo P780-as készülék lesz, de ez a jövő zenéje.
    Abban kérném a segítségeteket, hogy megtaláljuk az igényeimnek megfelelő vagy közel azonos telefont.
    Amit szeretnék, hogy legyen a telefonban:
    - 4,5 - 5 inch kijelző
    - min 2 magos processzor
    - min 512 RAM
    - Wifi
    - dual SIM
    - Kamera (minél jobb képminőséggel)
    - LED "vaku"
    - Magyar menü
    - (ha lehet akkor ne kelljen naponta tölteni)
    Nagyjából ezek az "elvárásaim". Én nem szoktam játszani a telefonon, ha mégis akkor nagyon primitív játékok jönnek szóba amivel elmegy az idő, de inkább filmet néznék rajta meg NET-eznék és persze telefonálnék, de ezt nem kell hozzátennem szerintem :) . Dual SIM pedig a céges illetve magán kártyák miatt kellene.
    Böngészgettem már a NET-en és a HTM M3 -as telefonra bukkantam rá. Ezzel viszont az van hogy nem nagyon találtam teszteket róla, de ígéretesnek tűnik.
    2 olyan helyen találtam meg ahol kedvező áron kínálták, de egész mást kínál a két oldal a készülékekre:
    1. "merimobiles" oldal: itt Ennél az oldalnál plusz pénzért root-olják és egyék kiegészítőket is adnak hozzá pl +aksit

    2. "pandawill" oldal: http://www.pandawill.com/m3-smartphone-mtk6572w-dual-core-android-42-50-inch-3g-gps-black-p84546.html nem lehet pénzért root-olni viszont alapból 2 aksit adnak hozzá és fel van tüntetve a nyelvek között a magyar.

    a kijelzőhöz TFT van feltüntetve ez milyen mértékben jelent hátrányt?

    Ha esetleg tudnátok segíteni akkor azt megköszönném. Ha esetleg van egy egészen más telefon az elvárásaimnak (ár/tudás) közel azonos feltételekkel akkor várom a javaslataitokat.

    Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

  • NorbertoEco

    tag

    válasz Cifu #61915 üzenetére

    Látom te azért jobban értesz ezekhez.... mint pl én :)
    Szóval akkor csak 2MP mondjuk várható volt az ára miatt, de üsse kavics ez még nem a világ vége, mert úgy is csak ideiglenes telefon lenne. a 3G pedig nem tudom, hogy engem érint-e mert javarészt Wifi-vel lenne rajta net használva. Ezekat a nem épp apróságokat leszámítva szerinted tűrhető telefon? Vagy ha már ennyire értesz hozzá nem mondanál egy olyan telefont ami jó lehet? A kijelző mérete most mellékes mert max ránagyítok.

    A Lenovo P780-ról mi a véleményed?

    Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

  • NorbertoEco

    tag

    válasz Cifu #61920 üzenetére

    Az eddigi infók alapján illetve amiket te is mondtál, lehet hogy megvárom én azt a pár hónapot. Ha 5-6 évet kibírtam a mostani telefonommal (sajnos szegénynek tönkre ment múlthéten a rezgője) akkor az a pár hónap már nem jelenthet gondot addigra legalább a pénzem is meglesz.
    Még egyszer köszönöm az infókat!

    Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

Új hozzászólás Aktív témák