Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fotozok.hu

    csendes tag

    válasz Sanyesz. #60712 üzenetére

    Sziasztok!

    Én is vettem egy THL t100 -at. Tinydealtől rendeltem újévkor és 3 hétre érkezett, 60 eFt-ból szerintem jó üzlet volt (koppkopp). A képe gyönyörű, minden szögből, körülmények között jól látni, bár vakító napsütés idén még nem volt...
    Összevetve egy Jiayu 3GT-vel: az akksija jóval hamarabb merül, persze 2400 vs 3000 mAh, de akkor is feltűnő. Átlag két naponta töltöm, napi 2-3 óra wifis netezés, videonézéssel és zenehallgatással, némi telefonálással, amit kibír. Akksi nem melegszik, legalább is nem feltűnő.
    A WiFi vevője gyengébb mint a Jiayunak, a routertől két szobányira, kb. 8 méterre már csak éppen fog jelet.
    Mindent akadásmentesen játszik, amit eddig próbáltam (játékok, fullhd-s mkv file), az antutu benchmark 27ezret mutatott emlékeim szerint.
    A GPS jelet gyorsabban megtalálja, mint a Jiayu, nagyjából 10 mp volt szobából, felhős időben. IGO-t próbáltam volna, de aztán hagytam, mivel nem tudtam full HD-s felbontásban képet megjeleníteni rajta, csak a képernyő kis részére tette ki a progit :)
    Próbáltam a wireless displayt cx-919-es mini pc-n keresztül, de eléggé akadozott, játékra használhatatlan, képek nézegetésére jó volt.

    Összességében nagyon tetszik, szerintem jó vétel volt.

    Üdv,
    J

  • fotozok.hu

    csendes tag

    válasz Cifu #61178 üzenetére

    Szerintem nem zavaró, hogy szögletes, nekem nem nyomta semmim :)
    Amit adtak hozzá pezsgő színű hátlap, kifejezetten jó fogása van, nem csúszik (mondjuk nélküle se).
    Bluetooth-t illetőleg annyi tapasztalatom van, hogy egy régebbi samu telóról átmásoltam rá cuccokat, ezt gond nélkül csinálta, viszont a nokia-s autós kihangosítómhoz nem akar csatlakozni, mert fel se kínálja a párosításnál a kódot (lehet erre van amúgy vmi software-es megoldás?)
    Bevallom fényképezésre még nem használtam (mivel hobbiból fotózok tükrrös géppel, eszembe se jutott), videót próbáltam, de csak beltérben, gyenge fényviszonyok között. Zajos volt, de még elfogadható módon. Van arcfelismerés, meg ha jól láttam olyat is be lehet kapcsolni, hogy mosolyra fotózzon (lehet ez másnak nem újdonság, én jót mosolyogtam rajta).

  • fotozok.hu

    csendes tag

    Sanyesz, te hogy tudtad párosítani az autós kihangosítóhoz a T100s-t? Nekem nem kínálja fel a gyári kódot, hanem egyből írja, hogy nem jó, amit megadtam :)

Új hozzászólás Aktív témák