Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WOT-H-A-C

    veterán

    válasz Crytek #70763 üzenetére

    Ne beszelj többes számban én mondtam de ebből is látszik hogy kisgyerek vagy!!! Neked nem telefon kell hanem egy gameboy!!!!

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

  • svgyula

    addikt

    válasz Crytek #70763 üzenetére

    Szia!
    Te egy nagy tévedésben ill. ellentmondásban vagy. A 4-8 mag jelenleg szinte csak a játékokhoz kell.
    Alapból a telefonálása, böngészésre elég a 2 mag HA! a kijelző nem haladja meg a 800x480 felbontást.
    Az egy teljesen más tészta, hogy ki mennyi app-ot zsúfol bele a telefonjába, mert az meg memória függő.
    Nekem volt 1db 1mag, 2db 4(MTK6589)mag , 2db 4MTK6589T, 1db MTK6592. Tudom azt hogy a rendszerhez
    a HD felbontásban már nem elég a 2db mag (de ilyen nincs!). A nálam levő telefonok gyorsasága igen is összefüggésben volt(van) a magok számával és a beépített gpu sebességével.
    Tudod akkor amikor azt írod, hogy játékra használod azért megkérdezem: láttál már "csak" HD kijelzős telefonon játékot futni? Ha nem akkor nézd meg egy normális telefonon mit kell megjeleníteni a rendszernek.
    A te 2magos telefonodra letöltött játék meg egy új HD felbontású telefonra letöltött játék nem ugyanaz az alkalmazás. Csak a neve egyezik meg! Mivel a telepítés előtt a rendszer ellenőrzi a telefon felbontását is.
    A csúzlis madár nem a megjelenítés csúcsa...........................
    A böngésződ is csak és kizárólag a felbontású gyenge kijelző miatt bírja! Ha egy oldal betöltésekor normálisan belökné a hozzátartozó állományokat valószínűleg sikítana a CPU meg a GPU is a telódban és elkezdődne egy diavetítés vagy egyszerűen lefagyna. Az amit te látsz rajta az egy a telefonodra "butított" kép.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák