Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raqueia

    tag

    válasz Buccer #55603 üzenetére

    Rootolt a G700ad? Nekem kért root jogot a morelocale. Hogy állsz a telefon mókolással? Én ezt csináltam: framarootot letöltottem xda-rol. Az 1.7 verziot. Rootoltam vele a telot. Itt a topikban szabos forumtárs linkelt egy xda-rol letölthető pakkot az 54047 hozzászólásban. Abban benne van az eredeti recovery meg cwm recovery is. Feltelepitettem a mobileuncletoolszt a telora azzal feltettem az eredeti recoveryt a recovery update paranccsal. Ehhez ugye a recovery.img-t eloszor az sd kari gyökerébe kell másolni. Fontos hogy recovery.img legyen a neve, ez alapjan talalja meg a mobileuncle. Amikor kiirja hogy kész és lépjen-e be a recoverybe ott érdemes várni még 5-10 masodpercet, tuti ami fix alapon. Ezzel le is ellenoriztem hogy feltette e a gyari recoveryt. A needromrol letöltöttem a legujjabb gyari romot a 142-est. Annak a zipjében van egy dload mappa abban egy UPDATE.APP izé. A dload mappát rámásoltam a memkarira. Kb 1 gigabyte. Telefon kikapcs, majd a hangerö le+hangerö fel+power hármas gombkomboval automatikusan elinditja a gyári recovery frissitest. Addig kell nyomni a gombot amig el nem indul. Itt imadkoztam serényen, közben a telo kb 4-5 perc alatt frissitett a gyari romra, es ujra is indult. Ujraindulas itt még lassú. Ezután ujra framaroottal rootolás mert ugye a gyári frissitéssel az ugrott, utana mobileuncle telepit, azzal megint recovery update, csak mostmár a letöltött xda-s g700 tools zipből a cwmrecoveryt telepited a mobileuncleval. De ugyanugy csak recovery.img lehet a neve és sd kari gyökérbe kell tenni. Ezutan a recoverybol telepitettem a g700 toolsban levo gappsot, és kész. Ebben a leirásban van bukováré lehetőség, mert a gyári frissites ha nem sikerül akkor ugye már nincs éppen fenn egy cwm recovery, csak a gyári, ergo az egész elott kellene csinálni egy mentést droidtoolssal de ahhoz nem értek, bevállaltam igy, nem lett gond. Az előzetes mentésről is találsz itt a forumban jo leirasokat. Ezek utan tettem fel a morelocale-t és most hibátlan magyar, rootolt g700am van google playyel, mindennel. Ha később frissiteni akarsz a gyári frissitésekkel, azt mindig a gyári recoveryvel kell. Hu de hosszu lett.

    [ Szerkesztve ]

    voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

Új hozzászólás Aktív témák