Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novicsok

    tag

    válasz ezmivolt #5307 üzenetére

    Ha visszaolvastál volna, régebben írtam, hogy én is így használom. 1 hang SIM és 1 modembe való adat SIM.
    Ha a hang SIM-en beszélsz, akkor addig az adat SIM szünetelteti az Internet kapcsolatot, tehát a Skype, Viber hívás nem tud bejönni, a hívó azt látja, hogy nem vagy online.
    Ha leáll a hang beszélgetés, akkor visszavált az Internet aktív elérésre.
    De a ZOPO ZP100-nál ehhez még az is kell, hogy a Settings / Wireless & networks / GPRS transfer prefer - beválasztani! (Enélkül foglaltat jelez a hanghívó felé!!!) Ettől függetlenül a Settings / Wireless & networks / Mobile networks / 3G service / Enable 3G -t kell aktiválni az adat SIM-re, mert másként tetű lassú a net.
    Ha Skype vagy Viber beszélgetés folyik, akkor is becsöng az érkező hanghívás a hang SIM-en és fel lehet venni, de a VOIP kapcsolat megszakad.

    Azért nem hinném, hogy állandóan lesni fogod a VOIP befutását és aktív Internet elérésen leszel. Ez lezabálja az akkut.

    Én szoktam USB kábelről tethering-gel üzemelni a laptopra, eközben órák hosszat aktív az Internet és hívható VOIP-n. És hangon is.

Új hozzászólás Aktív témák