Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz gps76 #33562 üzenetére

    Annó néztem a videót, tudom miről beszélsz. Én is a fényképezőgép miatt vettem főleg, ez fontos szempont nálam. Nem sok hasonló képességű teló van a piacon, azaz van pár ami ilyen jó képeket lő, de sok van ami csak gyengébb minőségű képeket lő...

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

  • smkb

    őstag

    válasz gps76 #33562 üzenetére

    "Jiayu G2S valakinek most itt? Véleményére lennék kíváncsi."

    Szia,

    Külsőre bejövős, de a fémkeret körben nagyon sérülékeny, nagyon vékony, jobb körömnyomástól is benyomódhat. Kijelző nagyon szép, szépek a színek, de nekem az a érzésem, hogy kicsit lomha, késik. A Nexus 7, vagy Samu Galaxy S WiFi 5.0 amiken ugyancsak sokat játszogatok, jóval fürgébben kezelik az érinést. Igazándiból a különféle űrhajós lövöldözős játékokban érezni. Nem játékokban nm venni ilyet észre. A rendszer rajta nagyon fürge, azzal semmi gond. A GPS szimplán pocsék (nem igazá találkoztam neten sem olyan G2S tuljjal, akinek ne lett volna vele gondja), minden létező trükköt kipróbáltam rajta, nem igazán segítenek. Egyszerűen sz@r. Állandó adatkapcsolat kell neki, A-GPS-nélkül nem is talál műholdat. Minden használat előtt a mobileuncletools-szal végig kel játszani a restart agps mókát, de így is van hogy elveszti a holdakat egy kis időre. A folyamatos adatkapcsolat miatt így a navigálás nem túl akkutkarékos. Fényképezője olyan amilyen. A volt párom nem épp legújabb Galaxy Nexus S kamerája köröket ver rá, ráadásul ami számomra érthetetlen, miért nem képesek a kínaiak olyan villanót tenni a telefonjaikram, ami ér is valamit. Ez ami benne van, vicc. A Nexus S-el éjjel tök sötétben is remek villanófényes képeket lehetett csinálni, ezzel semmit. A többi amit nem soroltam fel, az mind jó és tökéletesen működik. Telefonálni nagyon jól lehet vele, hangos, tiszta, nem dobál le. Ugyanez igaz a 3g re is (arr külön kártya van benne). Nagy előnye a 4 colos kompakt méret és az ahhoz képest egész nagy felbontás.

    A minidealen legutóbbi 155$ -t megéri.

Új hozzászólás Aktív témák