Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz kiskatz #14149 üzenetére

    Segítek:

    remote area = Isten háta mögötti terület

    A flottázásra visszatérve, leírom a józan paraszti eszem diktálta lényeget:
    A mobilszolgáltatóknál - cégek vagy intézmények, szervezetek - vehetnek csoportos előfizetést, vagyis 100-1000-10 000 előfizető csatlakozik a telekomhoz. Ez persze, hogy megéri mindenkinek!
    Nyilván ez facéroknak nem jó, de ők is létre tudnának hozni érdekszövetséget, ha ez olyan könnyű lenne. Helyettük egy cég meglátja a lóvét a dologban, és létre hoz egy vásárlói csoportot - olyan ez mint a Lyoness, vagy a Groupama stb. - és a nevükben jelentkezik a mbilszolgáltatónál, hogy helló, itt van 1000 ember, adj nekünk kedvezményt.
    Tehát, te mint magányos telefonáló beléphetsz egy ilyen céghez, persze a cég sem hülye, valami pénz nekik is le fog esni.

    Nos, mit jelent ez az egész huncutság magamfajta magánzó számára?

    Én jellemzően havonta 3000 ft-ra szoktam venni egy feltöltőkártyát, a nem sürgős privát beszélgetések Skype-on vagy hasonlón (GTalk, Facebook-talk, YahooMessenger stb.) mennek. A mobilnetre fizetek 2k-t, a vezetékes netre úgy 4k körül, a sima mobil meg mint említettem 3k, így összesen 9k a havi költség.

    A flottázás ezen már csak növelne, mert a fentiek mind kellenek, ezek mellé jönne a havi flottázás költsége, úgy 1k körül. Az előny az lenne, hogy többet tudnék dumálni a mobilon, mert olcsóbb a percdíj, de nekem erre nincs szükségem.

    Flottázás misztikuma felfedve, részemről téma hibernálva.

    Legyen minden jó!

  • jdeutsch

    tag

    válasz kiskatz #14149 üzenetére

    Biztosan Te tudod jobban, de azért lehet felületes a tudásod,- nem árt ha utána nézel jobban!
    Természetesen ahogy előttem szóló kolléga helyesen megfogalmazta "Isten háta mögötti helyre" lehet több a szállítási költség, de mint mindennek ennek is ára van. Rendelésnél meg lehet adni közelebbi nagyvárosi címet, és átvevőt, majd érkezés után érte menni.

    http://www.mixeshop.com/jiayu-jyg3-mtk6577-dual-core-45-inch-ips-1280-x-720-pixels-retina-screen-1g-ram-android-40-3g-gps-wifi-smart-phone_p1652.html

    Estimate Shipping Costs
    Product QTY: Country / Region:
    Available Shipping Methods Rates
    Air Mail (Register Airmail By Singapore Post,7-20days) US$18.08
    DHL (DHL 3-5days,will write low value for custom) US$26.84
    EMS (EMS 7-12days,,will write low value for custom) US$32.86
    UPS Rates (No shipping available to the selected country)

    Minden esetre én mindig 26,84-et fizettem, (telefonra) természetesen az összeg függ a csomag terjedelmétől, súlyától, stb. / pl: "set top box" valóban 38 Usd/ de nem szabad általánosítani, és felelőtlen kijelentéseket közre adni.
    Üdv: DJ

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák