Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • synyster725

    csendes tag

    Sziasztok! Előre is elnézést kérek, tudom, hogy ez nem az a topic, de már nagyon el vagyok keseredve mert eddig senki sem tudott segíteni. Egy Xiaomi MI2s-em van, ott kezdődött a probléme, hogy frissíteni akartam szokásosan a telefont, aztán valami hibát írt, ki utána már nem is akart rendesen indulni, Ezután visszaraktam rá a gyári romot, ekkor már itt kezdődött a gond, ugyanis lefagyott és újraindult állandóan. Próbáltam több romot is rárakni, de minddel ugyan ez volt a gond. Így próbáltam használni egy darabig, ám egy idő után eléggé zavaró, ha mindig lefagy. Raktam is rá egy programot, a mydroidsystemet, ez írt ki néhány hibát h nem talál valamit. Ma újraakartam rakni ismét a romot, mert fényképezésnél már nem akarta elmenteni a képeket, először el is indult, de itt is lefagyott, és utána megint próbáltam egy másikat rakni ár, de az utolsó újraindulás óta már be sem akar kapcsolni. Se a led nem világít töltésnél, semmi jelet nem ad. Tudom ez nem az a topic, már írtam a Xiaomi topicba is, de ott nem tudtak semmi érdemlegeset válaszolni, ezért remélem itt lesz valaki, aki tud nekem segíteni. Előre is köszönöm aki segít

Új hozzászólás Aktív témák