Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz blueye #89345 üzenetére

    Tökéletesen :)

    Volt a kezemben, és minden tekintetben jól teljesített. Az összes létező tesztet végigcsináltam. És most is napi használatban van egy ismerősömnél.

    Ezt a tesztet még vásárlás előtt olvastam, ez van, gyártás sehol sem tökéletes, főképp, hogy bérgyártásban készül ma már minden.

    Amiket írtak ott azokkal nagyon nem értek egyet. Nálam minden app tökéletesen ment, a kamera elég jó képeket készített, a szoftverre baralajbit kértem meg, ez került fel needrom.com-ra is.

    GPS egyből talált jelet, méghozzá SIM és Wifi nélkül is. Szóval nem tudom mit teszteltek azon az oldalon, de emiatt is fogok inkább írni róla, mert totálisan más képet kaptam a készülékről :)

    Véleményem szerint azon a telefonon, egy "csehszlovák" ROM volt, mert a Play-t is külön kellett telepíteni.. Vagy valami hoki webshopos ROM volt, elcseszett...

    Emiatt is kértem még a telefon érkezése előtt baralajbi segítségét, és mikor megjött a telefon akkor készült el hozzá a ROM.

    Pár apróbb javítás kellett még, azóta is tökéletesen üzemel :)

    Természetesen ha szar lett volna nem ajánlanám, de számomra tökéletesen megfelelt.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

Új hozzászólás Aktív témák