Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    Elhiszem hogy beleugranál egy ilyen jiayuba, de nem túl acélos se a kijelzőjük, se a hardverük (nyilván optimalizáltságfüggő is a dolog, de ne nyírja már ki a rendszert az 512mb ram), a gps meg az összes mtk-ban egységesen szar ahogy a fórumtárs is írja, szóval... :DDD
    Engem ha 20m pontossággal behatárol, már jó vagyok. :K
    A kamera nem olyan lényeges szintén, csak legyen elől is, hogy skypet használhassak (családdal beszélgetés)

    Ez a Jiayu gyengus, a feitengről mondjuk csak jót olvastam, de ha nem akkor nem, akkor milyen más alternatíva marad?

    Mégegyszer jelzem: Nem romolok, kiveszem a dobozból és használni szeretném. Kinőttem már a romolgatásból, csak akkor teszem meg ha rosszalkodik a rendszer. A gps fixet feldobnám nyilván, root, cwm, ilyesmi nem akadály (a feitengnél sem), touchwiz tetszik, bár egyáltalán az van-e rajta, vagy csak lemásolták a kínaiak, nem tudom...

    A telefon tetszik (nyilván mivel kópia), ami még tetszik az a Cube 5H, illetve Cubot One, de ezeket meg viszik azonnal ha felkerül az apróra.
    Illetve ami még begyere az a Lenovo A820, de ott több már kompromisszot kell kötnöm (előlapi kamera hiánya, sokat skypelnék).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák