Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz aytukabozs #82056 üzenetére

    Túl nagy volt. Nem tudtam vele kényelmesen telefonálni, mert ha a fülemhez emeltem, leverte rólam a szemüveget. :DDD Pedig volt már hasonló méretű telefonom, és ott nem volt ilyen gond. Az a magyarázat, hogy a 7320-as "divatosan szögletes" (őszinte leszek: teljesen rá vagyok kattanva ezekre a téglatest alakú telefonokra a Talk 5H megjelenése óta, ez a Coolpad pedig élőben még az LG G3 mellett is hasonló kategóriás készüléknek látszik! :K), és emiatt a sarka útban volt. :O Azért különösen szomorú ez, mert már korábban rádöbbentem, hogy az 5,3-5,5 colos méretkategória lenne nekem való, de a jelek szerint oda kell figyelnem arra is, hogy milyen alakú készüléket vásárolok ebben a méretben. :U A C1 pedig duplán megfelelne: le van kerekítve a teteje, valamint a hangszóró is teljesen a tetejére van hozva a készülék házának, miközben mm-re ugyanolyan széles, mint a 7320. :K

    A félreértések tisztázása végett: a készülékkel semmi baj nem volt! A Coolpad 7320 legjobb kínai telefon, amit valaha a kezemben tartottam! ;) Elegáns, masszív, gyors és stabil. A Coolpad saját UI-ja ráadásul külön tetszett! :K Hihetetlenül csalódott voltam, amikor - az első telefonáláskor - kiderült, hogy éppen csak telefonálásra nem tudom normálisan használni. :(

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák