Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz Rodzser Mór #81977 üzenetére

    Ne haragudj a kérdésért, de biztosan jól értelmezed az ábrát? 0 szabad RAM-nál (nem is tudom, hogy lehetséges-e ilyen, mert az Android, ha memóriára van szükség, valamit kilő) a telefonnak meg kellene állnia, mint a szög. :F Nem tudnál mutatni egy képernyőfotót? ;)

    Nekem az első Androidos telefonomon, a Huawei Y200-on volt általában 50 mega körül a szabad RAM (256 MB volt a rendszermemória összesen), és azzal úgy még normálisan lehetett használni a telefont (2.3-as rendszerről beszélünk), bár néha böngészés közben bezárt a gyári böngésző. A mostani telefonomban 250 mega körül alakul általában a szabad RAM, de ez is ugyanúgy bezár néha böngészés közben, ha telítődik (4.0-s Android). :DDD

    A Jiayu F1-nél szűz állapotban 280-290 mega volt szabad az 512-ből. Más telefonnál meg van, hogy már eleve 100 mega alatt indít a szűz rendszer (szintén 512-ből), de ebből sem lehet messzemenő következtetést levonni, mert elméletileg az a jó, ha minél több dolog be van már előre töltve a memóriába. Legalábbis az itteni szakértők közül van, aki ezen az állásponton van. ;)

    @aytukabozs:

    Én továbbra is azt vallom, hogy "alap dolgokra" teljesen vállalható még ma is a fél giga RAM legalább egy MT6572 (vagy hasonló teljesítményű) SoC kíséretében. :K

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák