Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz bodnarzoltan #79504 üzenetére

    Ilyenkor azt történik, hogy ha megfogják a vámon a garizott telefont akkor a következő dokumentumokat kéri tőled a posta.

    Tisztelt xxxxx Tamás.

    Először is szükséges a előző vámkezelési okmányok beküldése. A vissza küldéskor kitöltött postai feladó vevényre és a feladó nyilatkozatára miszerint garanciális javítás történt.

    Ezeket az okmányokat akkor tessék beküldeni ha kap tőlünk egy értesítő levelet.

    Tisztelettel.

    xxxxxxxxxxxxxxxx Tünde

    Magyar Posta ZRT

    Nemzetközi Posta Kicserélő Központ

    Email:postaimport@posta.hu

    A probléma több szálú. Először is egy nyomtatványon fogadták csak el az eladó nyilatkozatát - természetesen magyarul ( :F :W ), amit elég nehéz volt a kínaival kitöltetni. Másodszor problémáztak rajta, hogy akkor most az hiteles-e vagy sem (ezt végül kidumáltam). Végül az ultimate indok, amivel elutasították a kérésem új ÚJRA BEFIZETTETTÉK A VÁMOT (elsőre is fizettem), hogy nem tudtam PAPÍR FORMÁTUMBAN átadni a visszaküldés feladóvevényét (mert már kidobtam... :W ). Próbáltam érvelni, hogy a rakszám megvan, ergo a posta rendszerében láthatják, hogy én adtam fel a 17. kerületi rákoskerti postán ekkor és akkor. Azt ők lexarják, szerezzek a postától igazolást. A posta meg elhajtott, hogy ők nem tudják ezt megoldani. Ééééés ennyi.

    Mivel te elsőre nem fiezttél vámot másodszorra 100%, hogy fogsz, ha fennakad.

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák