Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz svgyula #77055 üzenetére

    Szerintem vmit nagyon benéztél, mert ezeknek az infóknak semmi közük a kérdéseimhez. Az a DVD író érdekes, mert tudomásom szerint az Android nem kezeli az optikai meghajtókat (a Samsung wifis kütyüje más tészta). Nem tudom, hogy milyen az a Gygabite beviteli cucc, de ha kombó, akkor az vmi más lesz. Arra írják, hogy kombó, aminél a két eszközhöz egy adapter van. DE! A teló usb portja nem lehet egyszerre OTG és MHL. Vagy az egyik, vagy a másik. Ha én MHL -t használok, akkor nincs hova csatlakoztatni a kombó adapterét. Ezért kellenek olyan bluetooth beviteli eszközök, amik közvetlenül HID profillal kommunikálnak. Ezek ugyanis külön adapter nélkül csatlakoztathatók. Így viszont nem lehet egér + bill kombó, csak két, külön eszköz. Mivel mindkettő stabil kapcsolatot igényel, ezért ez necces pont egy kínai bt. modemnél.
    A wifi hotspot funkciónak sincs semmi köze a CIFS csatoláshoz. A CIFS -hez kernel támogatás kell. Ez vagy van, vagy nincs. Csak hát ezeket az apróságokat semmilyen leírás sem tartalmazza. Pedig nem ördögtől való dolgok ezek. Egyszer kell beállítani és nincs vele többet gond. Pl. az S2 -n, alapból Anysoftot használok. De ha bekapcsolom a kékfogat és leütök egy betűt az Apple billen, akkor a rendszer automatikusan átvált rá. Ha megszakad a kapcsolat, akkor vissza Anysoft -ra. Ha bekapcsolom a wifit, és felismeri az otthoni hálózatot, akkor automatikusan csatolja a NAS -t.

Új hozzászólás Aktív témák