Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz djnice #72755 üzenetére

    (OFF)Érdemes elolvasni az értékeléseit... Aki ilyentől vesz, meg is érdemli!
    És a vicc szinte minden értékelése ilyen...

    meidpe értékelései

    "gyors megbizható sajnos nem érkezet meg a telefonok ajánlani tudom ++"

    "Mivel a mai napig nem kaptam meg a telefont, nem tudom értékelni az adásvételt."

    "Az áru sajnos nem érkezett meg, de ez nem az eladó hibája."

    "Nem érem el sajnos a vaterának megadott számon szajnálom mert kellett volna a készülék. "Kb 40 szzer
    próbáltam hívni nem kapcsolható"

    "Az Eladó nagyon rendes, segítőkész és nagyon korrekt volt, sajnos nem tudtunk tovább várni de a
    posta elkavarta a csomagunk és visszaküldte a feladónak! "

    "A terméket POSTAIi okok miatt 57. napja még ma sem érkezett meg. Az eladó a termék àràt a
    jövő héten utalja vissza."

    "30 nap alatt sem érkezett meg a küldemény, állítólag a Vám miatt, az Eladó KORREKT volt visszautalta
    a vételárat! "

    Csak igazából ezeket a vásárlókat sem értem, miért pozitív meg semlegest adnak egy ilyen eladónak... Érhetetlen, ezek olyan negatív érvek, hogy megérik a negatív értékelést... Kifizetek valamit, nem kapok 1,5hónap után semmit és még "örülök, hogy ha visszakapom a pénzem", ezért pozitívat adok!? Vagy nem értem... (mondjuk az még szerencsés eset, hogy ha nem jött meg a vevő csomagja - visszautalta pénzt)(/OFF)

    Ahogy írtam - írom, nincs bajom a "nepperekkel", de az ilyet aki azt se tudja mit árul és még a csomagot se tudja kezelni, hogy megkapja a vevő... NO COMMENT

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák