Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz diegho #63984 üzenetére

    Köszi a választ!

    Jogos javarészt! Amúgy valóban nem jön össze, mert blöffölt a panda megint, gondolom volt egy akciós készülék, belelovaltam magam túlzottan... 35 körül bőven jó lett volna: nem eladni akarom, hanem végre egy rendes telót venni, ami igényes és dizájnra nekem tetszik, (letisztult viszonylag és van rajta valami üveg vagy fém vagy ideálisan mindkettő (ezt legutóbb a C902 teljesítette nálam :) még valamikor középsuliban hat éve, amikor volt lelkem több pénzt kiadni egy telóra)) addig nyűni, amíg szét nem esik... már-már az Y300 is hozta azt amit elvártam volna egy telótól, persze lehet folyamatosan nő az igény ezért kielégíthetetlen ;) innentől meg mindegy mennyi pénzt rakok ebbe bele, többet nem is éri meg, mert senki sem lesz tőle elégedettebb...

    *Eladni meg miután egy évig nyüstölöd nem egy nagy üzlet (ilyen tételeknél...), panaszkodó vevők, hirdeted, alkudozáshalmaz, okoskodás-emberkedés, vitatkozás, úgyis annyit csökken az ára, hogy jobb bevágni egy fiókba-csak akkor meg szemét lesz belőle, ami eléggé kevéssé környezettudatos viselkedés...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák