Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koala69

    tag

    Sziasztok,
    hatha valakinek segit a valasztasban: HTL W200 GPS tokeletes minden kulonosebb buheralas nelkul, legalabb olyan jo, mint a Huawei, amiben snapdragon dolgozik - eddig ez volt a legjobb, amihez hasonlitottam telefon gps-t.
    Egyedul a "beirast" tettem meg a megfelelo file-ba, mast nem kellett. Google Maps-el is nehany m pontossagu, a gps test 2m pontossagot szamol, es allandoan legalabb 2 hold 42-45 jel/zaj viszonnyal jon az atlagos 9-bol varosban.
    Orux+Turistautak garmin topo a varosban pontosan loggol, nem ugral a jel, az irany is helyes. A hetvegen kiprobalom terepen erdoben is majd.
    Navigacios programmal nem visz masik utcaba, nem leng ki nagyobb sebessegnel kanyarokban, nem tervez ujra az elobbiek miatt varosban sem

    Osszegzes - lehet, hogy szerencses az osszerakasa, nem tudom, de olyan, mintha nem is MTK soc lenne benne. Eddig Tronsmart TS4-el es Iocean X7-el tudtam osszehasonlitani - koztudottan az X7 hasznalhatatlan, a TS4 elfogadhato, ez viszont tokeletes - eddig...

    Amiert mindezt leirtam - akinek fontos a jo gps, es nem beszel tobbet kb 40 percnel naponta / igy 1 napot siman kibir folyamatos wifi es bt mellett, mobilnettel / annak jo valasztas lehet a THL W 200

Új hozzászólás Aktív témák