Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabili74

    aktív tag

    Ha tudnám, hogy kell indítani blogok, indítanék a Zopo C2-nek, de nem tudom. Így első blikkre, HTC-s csomagolás, tartozék USB kábel, töltő, eu fej is jött, fólia, plusz a telón is van egy, és az aksi.
    Nagyon szép a telefon, de mégsem olyan, mint a képene. Nem fém a keret:)

    A kijelző szép, a fényereje nem a legütősebb, inkább 4 csillag. De felbontásban gyönyörű. Wifi után rögtön frissités, és aztán indúl is a droid,gyorsan, szépen. Bár kértem, és igérték, hogy rootoltan érkezzzen, nem érkezett.
    Sebaj, ezt majd megoldjuk.
    De visszatérve, tetszetős darab, bár a Jiayu g3 hoz képest törékeny, és az aku alatt van valami puha betapintású nemtudommi, de nem is nagyon nyomogattam, betettem az askit, és bekapcsoltam. Nálam az egyik legfontosabb dolog a zene, sajna eddig csak a gyári fülessel próbáltam ki, hát, szódával elmegy, de ez a füles hibája lesz, nem egy nagy durranás. Annál viszont jobb, hogy pl. eldobd:) Szóval, ment tartaléknak.

    Aki rendel, szerintem rögtön tegyen hozzá egy akár bőr akár szilikon tokot, mert én nem merem így hurcolni.
    A kicsomagolásról készült pár nem túl jó de a célnak megfelel videó, kedves és gyönyörű menyasszonyom segítségével.

    Ami még nagyon érdekes számomra, betettem egy 16 gb. s kártyát, és a total commanderben megjelent két új meghajtó, egy 16 os, gondolom, ez a kártya, és egy 12 gb!!!! . Na ezt majd holnap kibogozom.

    Egyenlőre ennyi, mert ma tejfakasztó, de amint ismerkedem, beszámolok folyamatosan.

    Ui: Ha valaki megirja priviben, hogy kell blogot indítani, megteszem. (helyesírásomért felelősséget vállalok:) )

    [ Szerkesztve ]

    "Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

Új hozzászólás Aktív témák