Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novicsok

    tag

    válasz barobag #1959 üzenetére

    Na végre valaki a russzofób reflexek helyett érdemben elismeri ezt a ROM-ot. Magam intenzíven használok 3G internet elérést, vállalati 10 GB/hó SIM-mel erről megy a laptopom munkaidőben, USB tethering vagy wifi tethering-gel, ezért töltéssel kell használni a telefont.
    Most kezdek rájönni, hogy a 3G-t tényleg ki kell kapcsolni, függetlenül attól, hogy éppen nem internetezek, mert a 3G adó-vevő fogyaszt.
    A kérdezett fájl egy "system" nevű lemezképfájl, 393216 kb.
    Az előző 20120628-i ROM-ban (prosívka oroszul) csak ezt az egy fájlt ki kell cserélni, majd flash tool-lal rátölteni a telefonra, de célszerűen csak az ANDROID-nél hagyjuk benne a scatter által felhozott sorokra a pipa jelölést, a többinél kivesszük, így csak azt a fájlt update-eljük, megmaradnak a korábbi beállítások. Nekem gond nélkül sikerült.
    Így csináltam:
    1. Összekészíteni egy mappába: drivers, Flash tool v3.1216.05, zp100_h5500_zwx20120628, ez utóbbiban cserélve a "system" lemezképfájlt.
    2. Flash tool indítása adminisztrátorként.
    3. Scatter, pipákat kivenni, csak az ANDROID-nál marad.
    4. F9 (download) megnyomása.
    5. Fényképező expo gomb nyomva tartásával a ZP100 USB kábel összedugása a számítógéppel (win732 fut), előtte a ZP100-ból akku és 2 SIM kivéve.
    6. Azonnal elindult.
    7. Amikor vége (zöld karika, OK), USB kihúzás, 2 SIM és akku be, bekapcsolni a telefont, és készen van.

Új hozzászólás Aktív témák