Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novicsok

    tag

    válasz barobag #1641 üzenetére

    Az iPhone copy töltő (2x2x2 cm fehér kocka alakú), 5V 1 A kapcsoló üzemű tápegység USB kimenettel. Nekem van kb. 3 db, eBay-ről Kínából és a PeCsa bolhapiacról, átlag 300-350 Ft/db. Annyira copy, hogy még a gyári száma is azonos mindegyiknek. És nem zavarszűrt, az Aiphone W801 (ehhez jött egy db zöld ponttal jelölt példány, az jó) és HTC Wildfire S - mind meghülyül töltés közben. A zöld ponttal jelölt példánnyal nincs gond. Az eredeti iPhone töltőn is van zöld pont, nyilván a minőségellenőrzés jele.

    ZOPO ZP100-hoz rendeltem egy akkut Angliából eBay-ről, 2450 mAh, 13 GBP. A HTC EVO 3D-hez ajánlják, ennek jónak kell lenni a ZP100-hoz, a napokban várom.

    Mindenesetre összeraktam egy 10000 mAh-s Power bank tápegységet is, Li-ion akkukkal. 5V 2A a kimenete. Ezzel sok kütyü megy terepen.

    A ROM ügyben jelenleg a "ZP100 20120627 by Cerexa" változatnál tartok. Szerjoha egy krasznodari srác, az orosz fórumon Guru volt eddig, nemrégen előlépett Szuperkurátornak. El nem tudom képzelni, miből él, mert egész nap aktív a fórumon. Ezt a 2.3.6 ROM változatot nagy gonddal optimalizálta, most járatom be, remélem jó lesz. Egyik fő szempont az akku optimalizálás. Szerjoha a 4.0.3 optimalizálásban is fő figura, mégis a 2.3.6-ot is nyomják.

Új hozzászólás Aktív témák