Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz hevizms #14677 üzenetére

    Igen lehet magyarítani az apk-okat külön is. Például a Google Play-ről ingyen leszedhető a HandCent SMS, ami nekem jobban tetszik a gyári Üzenetek-nél. Ez az apk teljesen ingyenes és külön apk-ban lehet hozzá magyarítást leszedni. ;)

    fPApi - Köszi a G3-at, azóta is megelégedéssel használom. Lassan lejár az 1 hét PH-s gari, így küldöm majd érte a PHiros pöttyöt. Az EtoTalk MOD ROM-ról az a véleményem, hogy nagyon gyors és tényleg kb 90%-ban vagy annál jobban magyar. Nincsenek benne félrefordítások, legalábbis én nem találtam eddig. Nem fagy egyáltalán, pedig ICS. :D A kamera HDR funkciója igen jól működik és egy kis modifikációval (nem az én G3-omon, mert a ROM-hoz én nem nyúlok) RAW formátumban is tud képet rögzíteni. A HD videók is jók, tegnap lámpafényes és kinti éjszakainál is pozitívan csalódtam benne. Nagyon sok beállítás van a gyári kamera szoftverében és aki kicsit is ért a fotózáshoz, az igen szép képeket tud csinálni vele. Ugye a tesztemben lévő képek mind gyári beállításokkal lettek lőve, így ezeknél jobb képek készíthetőek. Hát röviden ennyi. Szerintem egy korrektül összerakott, minőségi telefon.

    Pont a lényeg maradt ki:

    Szeretetben és sikerekben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák