Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    Gyors beszámoló a Cubot Note S-ről:

    Alapvetően hozza azt, amit vártam tőle: jó minőségérzet és gyors, gördülékeny működés.

    Íme, néhány fontosabb pont:

    - puha anyagú, stabilan a helyén maradó, nem csúszós felületű a hátlapja (bár én a gyári TPU tokjában tartom, ami szintúgy nem csúszós)
    - szép a kijelző és kifogástalan az érintő érzékenysége
    - alapból kb. másfél giga szabad RAM és 11,5 giga belső tárhely (egyben!!!)
    - a kategóriájánál jobb fotókat készít ("vakuval" is, nem csak napfényben)
    - jó a hangminőség külső hangszóróval és fülhallgatóval is
    - a szobában ülve tudott pozíciót fixálni a GPS (ez általában nem jellemző az általam próbált készülékekre)
    - az Antutu Battery Test-en 6700 körüli pontot kapott (ami nem valami kiemelkedő eredmény egy 4 Ah-s teleptől; ez minden bizonnyal az öregecske, nem annyira gazdaságos procinak tudható be)

    Ha a hasonló árfekvésű Doogee X6-tal hasonlítom össze, akkor a Doogee minden szempontból elbújhat... :U

    SIM kártyát még csak most fogok beletenni, mert cseréltetnem kellett a régit (ebbe ugyanis csak micro SIM megy bele, az én kártyám meg olyan régi volt, hogy vágni sem lehetett kisebbre), ami csak ma délután történt meg. Amúgy ingyenes volt a csere, és pár perc alatt végeztünk (Magentáéknál).

    Örömtelinek tartom, hogy már bőven 100 dollár alatt is lehet ilyen minőségű, egyes jellemzőiben (képernyő, akku, RAM és ROM) nem is belépőszintű hardverrel szerelt készüléket kapni. Látni a fejlődést ebben a szegmensben is. :K

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák