Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz PanUser #115845 üzenetére

    Szia! Szép a kísérletezés! A honor 6 előtt én is ezt csináltam! Bújtam a netet meg a fórumokat és kerestem az újabbnál újabb telókat. Azóta hogy megvettem rájöttem, hogy a mai napig az itt favorizált telefonok egyike sem veheti fel vele a versenyt. Ezt értem a hardverre és a szofverre egyaránt. A HONOR 7 egy ugyanilyen jó telefon nekem az egyik gondom a még nem megoldott 1sim+sd vagy 2sim. Enélkül már lehet beneveztem volna egyre. Ezalatt a 1 1/2 év alatt amióta a Honor 6-ot használom, már a harmadik olyan telót cseréltem volna le (ahogy magamat ismerem) amit itt favoritnak kikiáltottak! DE ez ugyanannyi kiadást jelentett volna!! Ezen a telón csak egy tokot kellet cserélni és teszi a dolgát minden gond nélkül. A Honor 6-nál az EMUI egy nagyon eltalált rendszer! Van stabil és fejlesztői ág. Tehát ha nem vagy egy guru akkor használod a stabil ROM-ot. Amire csak a stabil kiforrott ROM jön OTA. Ha hajt a kíváncsiság akkor a fejlesztői ROM! Ennél minden második héten jön a frissítés! Egy-két hét és megjön rá a 6-os android is.
    Tehát az árat ne úgy nézd, hogy megkapod a telefont oszt csók! Van eleve magyar szerviz. Tehát nem mondja a szervizes, hogy húzz a b.dös p...ba a kínai sz@roddal. Mert kb így állnak akkor is hozzá ha simán megtudnák javítani. Aztán keresheted a sufnituningos "mestert" aki vagy jó, vagy átver mint a......De ha szépen muzsikál a teló és megkívánsz egy újabbat akkor inkább ajándékozd el mert sokat a használtért nem fogsz kapni. Ezeket is érdemes beleszámolni. Most lehet azt is mondani, hogy nincs akkora keret. Ez természetes, mert ha mindenkinek lenne végtelen buxája :DDD akkor a kínai telefongyártók csak arany bevonattal tudnák eladni ennyiért a telefonjaikat. Viszont akinek nincs elég pénze és nem is ért hozzá annak nem itt kell telefont keresni hanem a szolgáltatóknál ahol a garanciát is érvényesítheti. Mert az ilyeneknek lesz az óccó telefon nagyon drága, amikor se teló se pénz esete jön elő a javítás meg egy másik vagyon. Aztán kiderül hogy a 30eft-os telefon sz@r de legalább jó drágán megjavították! :K
    Nem vita indítónak szántam!

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák