Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robi1979

    aktív tag

    válasz KTU #104225 üzenetére

    Az LTE nekem első sorban VIOP-hoz kell.

    Viszont még egy kis segítséget kérnék a Chigonos rendeléshez. Tegnap megrendeltem Chigontól édesapámnak egy Redmi2 Advanced 2/16-os telefont. Ki is fizettem, a pénz meg is érkezett hozzájuk. Ma kaptam egy levele, amit nem igazán értek. Pontosabban gondolom hogy ez egy tájékoztató levél csak nem tiszta:

    2,Please check if your address is Remote Area here if you choose DHL:http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp - ezt nem értem............ez mi?

    4,Please leave us message if you want a sealed box.Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control",flash the Multi-language ROM and install google play! - alapból doboz nélkül küldik a telefont? Illetve tényleg jeleznem kell nekik hogy kérek gyári dobozt hozzá?

    5,Please double check if the network works with your carrier if your order is cellphone.This is very important!

    6,Please leave us message if the order is birthday gift.We will process shipment as fast as we can. - ha jelzem nekik hogy szülinapi ajándék lesz akkor tényleg hamarabb itt lesz a készülék?

    Ezt rendeltem DHL-es postával, ilyenkor ugye nincs vám meg egyéb költség?

Új hozzászólás Aktív témák